אודות זיו אלון​

מי אנחנו

חברת זיו אלון הוקמה לפני כמעט 3 עשורים ובמהלך השנים בנתה ועיצבה מאות בתי עץ וצימרים מדן ועד אילת. מוצרי החברה הפכו למותג מוביל של יופי ואיכות בתחום הבנייה בעץ והם נתפשים כפתרונות מגורים המשלבים סביבת חיים פונקציונלית, עיצוב מעורר השראה ואיכות בנייה וחומרים הנשמרים על פני עשרות שנים. לא בכדי הפכו בתי העץ של זיו אלון למבוקשים גם בקרב רוכשים המבקשים יד שנייה, שהבינו כי איכות בנייה גבוהה ומקצועית נשמרת לאורך זמן.

חומר הגלם ואיכות הבנייה

חומר הגלם לבנייה בו משתמשת חברת זיו אלון מיובא מפינלנד, שם הוא מיוצר ונארז במיוחד עבור החברה לאחר שהליך היצור נבחן ואושר על ידי קנייני החברה. מדובר בעץ אורן ייחודי בעל צפיפות וחוזק המאפשרים בניה באיכות מקסימלית. בנוסף, עובר  העץ  תהליכי עיבוד וחיטוי בהתאם לתנאי התקן האירופאיים המחמירים ביותר ומעניק למבנים את המראה המרהיב המאפיין את הבית של זין אלון.  

הגשמת החלום

אנחנו יודעים שבניית בית הוא תהליך מרגש, בעיקר לאלו המיוחדים שבוחרים לגור בבית עץ. לכן, אנו נסייע לכם להגשים את החלום הפרטי שלכם ולשם לשם כך תקבלו מאיתנו מגוון שירותים מהתכנון ועד הביצוע, מהשגת אישורים ועד החיבור לחברת החשמל, מעיצוב הבית ועד בחירת האבזור לחדר האמבטיה. אנו ננהל את הפרויקט מתחילתו ועד סופו ומה שלכם ישאר לעשות זה לראות איך החלום שלכם קורם עור וגידים והופך למציאות.

 .

נשמח לעמוד לרשותכם ולהתכבד בהזמנתכם.​