בנייה קלה מעץ

שירותי תכנון ועיצוב לצד ייצור וההקמה של מבנים ואלמנטים בתוך מבנה

בנייה קלה היא למעשה שם כולל למגוון שיטות שונות להקמה מהירה וזולה של מבנים, תוספות בנייה ואלמנטים שונים בתוך מבנה. גם אנשים פרטיים אשר חושבים על הקמה של בית חדש, או על הרחבה של נכס קיים צריכים להכיר את אפשרויות הבנייה הקלה, אשר יכולה לחסוך כסף, זמן ובעיקר מהפכה וחוסר סדר כאשר מדובר בשדרוג של מבנה קיים.

אנו מתמחים בבנייה קלה מעץ ובנוסף לבנייה למגורים תוכלו למצוא אצלנו שרותי הקמת חדרי נופש ואירוח, משרדים, פתרונות הרחבה למבנים קיימים, גלריות, מרפסות, עליות גג  וכל מה שתוכלו לחשוב בעץ.

בחברת זיו אלון מקפידים על איכות בניה, מקצועיות לצד עיצוב חם ומזמין במחיר נוח ואטרקטיבי.

 

מבנים ניידים

מבנים ניידים ומודולריים למגורים ולמשרדים מבית זיו אלון.

תוספות בנייה מעץ לבתים קיימים. חדרים, קומה שנייה ועוד..

עדיין לא ניצלתם את החלל מתחת לרעפים?דברו איתנו

בניית מרפסות תלויות מעץ בכל גודל, סגירת מרפסות ועוד..

תכנון ובניית גלריות עץ ל בשיתוף מהנדס קונסטרוקציה.

בניית סוכות מציל מעץ

ההבדל בין בנייה קלה לבנייה סטנדרטית

ההבדלים בין בנייה קלה לבנייה סטנדרטית הם רבים. כמובן, שלכל שיטת בנייה המשמשת לבנייה קלה סל יתרונות וחסרונות משלה. עם זאת, ננסה לתאר את ההבדלים העיקריים והכללים בין הבנייה הסטנדרטית לקלה:

  • מהירות: בנייה קלה היא בנייה אשר נעשית בצורה מהירה בהרבה מבנייה סטנדרטית. מדובר בזמני הקמה מהירים ביותר, אשר לדוגמא בבנייה של בתים מעץ שמוזמנים מוכנים מחוץ לארץ יכולים להגיע ליום אחד להקמת בית שלם.
  • חוזק: רוב שיטות הבנייה הקלה יוצרות בתים מעט חלשים יותר מאשר הבנייה הסטנדרטית. הסיבות לכך כוללות בדרך כלל שימוש בחומרי גלם זולים, הרכבה מהירה ופשוטה, ושימוש מופחת במלט (אשר זמן הייבוש וההתמצקות שלה מאט את רוב תהליכי הבנייה).
  • גמישות עיצובית: בנייה קלה לרוב נשענת על פורמט יחסית אחיד לתכנון הבית. בנייה סטנדרטית היא איטית ויקרה יותר, אך מאפשרת לנו לתכנן את הבית כרצוננו. למרות זאת, שיטות בנייה קלה כדוגמת בנייה מעץ, מאפשרות לנו שינויים אחרי סיום בניית הבית בקלות ומהירות.

היתרונות של בנייה קלה מעץ

בנייה בעץ היא במידה רבה שיטה ייחודית בעולם הבנייה הקלה. מדובר באפשרות להקמה זולה ומהירה ביותר של מבנה, כאשר העץ מאפשר לנו חוזק מבני רב. 

בניית קלה מעץ הנשענת על יסודות מבוטנים באדמה, תייצר לנו בית מגורים חזק ויציב, כל זה בזמן בנייה מהיר ביותר. נוסף על כך, בנייה מעץ מאפשרת לנו גמישות עיצובית יוצאת דופן. תוכלו לתכנן את בית חלומותיכם כמעט בלי חשש מההגבלות אשר מייצר חומר הגלם, כאשר הבחירות העיצוביות שלכם לא יאטו לרוב בצורה משמעותית את קצב הבנייה. 

במידה ותהיו מעוניינים לבצע שינויים בנכס לאחר מכן, תוכלו לעשות זאת ללא חשש, וללא צורך בעבודות שיפוץ ארוכות. בקיצור, בחירה באיש מקצוע בעל ניסיון בתחום העץ, ובנייה קלה מעץ, תבטיח לכם את הטוב ביותר מכל העולמות. גם בית מושלם יציב וחזק, וגם בנייה זולה, מהירה ונוחה לשינויים.

בנייה קלה בעץ זה זיו אלון

חברת זיו אלון מבנים בע”מ הוקמה לפני 20 שנים ובמשך השנים בנתה ועיצבה מאות בתי עץ וצימרים. בתי העץ של החברה, הפכו בשנים האחרונות למותג מוביל, בתחום הבנייה הפרטי והציבורי, כפתרונות מגורים איכותיים המשלבים סביבת חיים פונקציונלית- חדרי קייט ונופש (צימרים), מבני משרדים וכפתרונות לתוספות ולהרחבות בנייה במבנים קיימים, בתפיסת בנייה ועיצוב כפרי חם, נוח ומפנק, לצד איכות הבנייה גבוהה ומקצועית הנשמרת לאורך זמן.

רוצה הצעת מחיר אטרקטיבית? נא להשאיר פרטים!