בניית צימרים

בניית צימרים פרטיים וכפרי נופש

מה לא נאמר על הצימרים של זיו אלון? הם בעלי עיצוב מעורר השראה, עמידים בכל מזג אוויר ומנצחים את מבחן השנים בזכות שימוש בעץ מיוחד המיובא מפינלנד. אז בפעם הבא שאתם מטיילים בארץ תסתכלו טוב כי מהנגב ועד רמת הגולן, ממישור החוף ועד ים המלח בכל מקום שבו תבקרו, סביר להניח שתמצאו צימרים שנבנו על ידינו.

כשהקמתי את זיו אלון שמתי לעצמי כמטרה להקשיב ללקוחות שלי ולעשות הכל כדי להפוך את בית החלומות שלהם למציאות.
כיום, 25 שנים אחרי, עם רזומה של מאות מבנים ואלפי לקוחות מרוצים עומדת לעיננו בדיוק אותה המטרה.
אנו נספק לכם את כל השירותים, הן ברמת התכנון, העיצוב, הוצאת אישורים ועד להקמת המבנה, כולל ריהוט מלא שלו ועד הפרטים הקטנים.
דברו איתנו ...
זיו קרן
מייסד ובעלים

מה צריך לדעת על בניית צימרים …

בניית צימר להגדלת ההכנסה המשפחתית

הרחבת מלון ניר עציון – ביצוע זיו אלון

אם אתם גרים באזור תיירותי ויש לכם שטח אדמה פנוי,  בניית צימר אחד או יותר יכולה לחולל מהפך של ממש בכלכלת משק הבית שלכם. לא בכדי, תושבים בישובים רבים בפריפריה בוחרים  לבנות צימר על שטח בבעלותם, ובכך להרוויח מהתיירות באזור. בנוסף לבנייה למטרות כלכליות, ישנם מעט משקי בית אשר בונים צימר על מנת לייצר הרחבה של שטח הנכס בבעלותם. צימר מאפשר אירוח של קרובים וחברים, או שיכון ביניים לצאצאים בוגרים לפני שיוכלו להרשות לעצמם לרכוש מקום משלהם. כאשר בונים צימר חשוב מאוד להיות מעודכנים בכל מה שקשור לשלבי הבנייה, להכנות וכמובן לחקיקה בנושא.

מספר דברים שכדאי לדעת כאשר בונים צימר.

כאמור, לפני בניית צימר חשוב לקחת בחשבון את החקיקה הארצית והמקומית בנושא. לכל רשות מקומית חוקי בנייה ותהליכי אישור שונים במקצת לבניית צימר שחשוב לברר. הדברים הנוספים שחשוב לקחת בחשבון כאשר בונים צימר כוללים בין השאר:

מטרת בניית הצימר

ישנו הבדל מהותי בין צימר אשר נבנה למטרות מגורים והרחבת הבית, לבין צימר אשר נבנה למטרה עסקית.

צימר אשר נבנה למטרות מגורים, ומהווה הרחבה לדיירי הבית, צריך לכלול אזורים פונקציונליים אשר מתאימים למגורים לאורך זמן. צימר אשר נבנה למטרות תיירותיות לעומת זאת, צריך להיבנות בצורה שתמשוך את התיירים, ולהכיל מתקנים כמו ג’קוזי מפנק וכורסת מסאז’ים. ההגדרה של המטרה שלשמה נבנה הצימר היא הצעד הראשון בדרך לתכנון נבון ולהתחלה נכונה של כל תהליך בניית צימר.

חומרי הגלם

כולנו רוצים לסיים כל פרויקט בינוי בצורה מהירה וחסכונית ככל האפשר. עם זאת, חשוב מאוד לשים לב שבבניית צימר, החיסכון בחומרי גלם עלול להוביל לנזק כלכלי אדיר. הרצון שלנו לסיים את בניית הצימר ולהתחיל להרוויח ממנו עלול להוביל משקיעים לבנות אותו מעץ זול או חומרי גלם שאינם איכותיים. חומרים אלו אולי יחסכו בעלויות הבנייה, אבל יובילו לנזקים מצטברים מפגעי הסביבה והזמן. חשוב מאוד לבחור חומרי גלם ברמה גבוהה, אשר גם יתאימו לעיצוב הצימר שלכם, וגם יהיו חזקים ועמידים.

גם לצימר יש יסודות

הצימר הוא מבנה ככל בית. משקיעים רבים פשוט בונים צימר ללא הכנה מתאימה (לדוגמא, יציקת יסודות באדמה). מדובר גם בטעות, וגם בעבירה על החוק. היסודות היצוקים מבטון באדמה מבטיחים לכם שהמבנה הינו יציב ובטוח, השוהים בו יהיו מוגנים מקריסת המבנה, ושהצימר שבניתם יחזיק במקומו שנים רבות קדימה.

התאמה לשינויים

בניית צימר איכותית תהיה בנייה אשר תאפשר לכם לשנות ולהתאים את הצימר שלכם לצרכים המשתנים. בנייה מודולארית של צימר תאפשר פירוק והרכבה של קירות המבנה בצורה נוחה ופשוטה, וכך תוכל לאפשר לכם לשנות את ייעודו או להתאים את עיצובו לרוח המודרנית בקלילות.

תחזוקה

צימר צריך להיבנות בצורה שתהיה נוחה לתחזוקה. הוצאה עיקרית של כל בעל צימרים היא על שירותי ניקיון ותחזוקה. שירותי ניקיון אלו יעלו סכומי כסף גדולים בהרבה אם הצימר יבנה בצורה מורכבת המקשה על הנגישות.

זיו אלון – החברה המקצועית בישראל לבניית צימרים ובתי עץ

למרות הפיתוי לחסוך כסף ולהשיג את המחיר למ”ר הזול ביותר, בניית צימר היא עניין מורכב הדורש מומחיות רבה בתחום. 

בחירת חומרי הגלם, התכנון הראשוני, לוחות זמנים, השגת אישורים, רישיונות ועוד עלולים להפוך פרויקט בניית צימר לאתגר לא פשוט. 

לכן, חשוב מאוד לבחור חברה מוכרת בעלת ניסיון ארוך שנים בתחום. זיו אלון היא החברה המובילה בישראל לבניית צימרים ובתי עץ. אנחנו נבצע עבורכם את כלל עבודות הבנייה ונהייה שותפים פעילים בתכנון, בהוצאת האישורים ובעיצוב הפנימי.